o salonie

POZNAJMY SIĘ BLIŻEJ

twórcy twojego piękna i komfortu

Nasz zespół to prawdziwa siła napędowa studia kosmetycznego Sophie . Z ponad 20-letnim doświadczeniem, stajemy na czele dziedziny medycyny estetycznej, laseroterapii i kosmetologii high-tech. Jesteśmy pasjonatami piękna i zdrowia, zajmując się nie tylko ciałem, lecz także duszą naszych klientów.

Jesteśmy przekonani, że tutaj odnajdziesz nie tylko piękno zewnętrzne, ale także wewnętrzne dobrostan.

pielęgnacja twarzy

manicure i pedicure

depilacja ciała

masaże

NASZ BEAUTY TEAM

Jola
Kosmetyczka
Ania
Kosmetyczka, linergista, wizażystka
Ewa
Manicurzystka, Kosmetyczka
Kasia
Manicurzystka
Magda
kosmetolog
Wioleta
Manicurzystka
Haтaлья
Masażystka

Co nas wyróżnia?

Oprócz głębokiego fachowego know-how, tworzymy rodzinna atmosferę w naszym gabinecie, gdzie każdy krok odbywa się z sercem. Nasza praca opiera się na pasji i oddaniu, co pozwala nam dostarczać najwyższej jakości usługi.

Zaufaj naszemu zespołowi ekspertów, którzy nie tylko stosują najlepsze praktyki, ale również wnikliwie słuchają Twoich potrzeb. Dzięki nam, odkryjesz nie tylko piękno zewnętrzne, ale również poczujesz się zadbany i doceniony w naszym gabinecie, gdzie każdy detal ma znaczenie.

Specjalne podziękowania dla Desire -Studio Architektury Wnętrz.

Twoje ulubione zabiegi w jednym miejscu

Konsultacje online

Gotowy na indywidualne wsparcie w kwestiach piękna i pielęgnacji? Nasze konsultacje online to wyjątkowa okazja, by otrzymać profesjonalne porady od naszych ekspertów bez wychodzenia z domu. Niezależnie od miejsca i czasu, możemy skupić się na Twoich potrzebach, doradzić najlepsze rozwiązania i dostosować nasze porady do Ciebie. Odkryj wygodę i zalety konsultacji online już dziś, by osiągnąć swoje cele piękna i urody w sposób spersonalizowany i profesjonalny.